Manager access (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Administration
nl: Beheer

en: Configure
nl: Instellen

en: Changes have been saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Add @node_type
nl: @node_type toevoegen

en: Hide fields
nl: Velden verbergen
