Manager access (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Configure
sl: Nastavi

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
