Manager access (7.x-2.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Administration
es: Administración

en: Configure
es: Configurar

en: Changes have been saved.
es: Los cambios se han guardado.

en: Custom fields
es: Campos personalizados

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Hide fields
es: Ocultar campos
