Manager access (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Configure
hu: Beállít

en: Changes have been saved.
hu: A változtatások mentése megtörtént.

en: Custom fields
hu: Egyéni mezők

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Hide fields
hu: Mezők elrejtése
