Manager access (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
