Manager access (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Administration
pt: Administração

en: Configure
pt: Configurar

en: Custom fields
pt: Campos personalizados

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Add @node_type
pt: Adicionar @node_type

en: Hide fields
pt: Esconder campos
