Manager access (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Administration
ru: Администрирование

en: Configure
ru: Настроить

en: Changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Custom fields
ru: Пользовательские поля

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Add @node_type
ru: Добавить @node_type
