Manager access (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Administration
be: Кіраванне

en: Configure
be: Правіць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
