Manager access (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Configure
it: Configura

en: Changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
