Manager access (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
