Manager access (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
