Manager access (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Changes have been saved.
uk: Зміни збережено.

en: Custom fields
uk: Власні поля

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Redirect users with roles
uk: Переспрямовувати користувачів з ролями

en: Hide fields
uk: Приховати поля

en: Redirect to page
uk: Переспрямовувати на сторінку

en: Redirect only the selected role(s). If you select no roles, all users will be redirected.
uk: Преспрямовувати лише позначені ролі. Якщо не позначено жодної ролі, переспрямовуватимуться всі користувачі.
