Manager access (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Administration
he: ניהול

en: Configure
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
