Mandrill (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: On
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Off
oc: Desactivat

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
