Mandrill (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: On
fr: Activé

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: Off
fr: Désactivé

en: Input format
fr: Format de saisie

en: Range
fr: Intervalle

en: Sent
fr: Envoyé

en: Clicks
fr: Clics

en: From name
fr: Nom de l'expéditeur

en: From address
fr: Adresse de l'expéditeur

en: Rejected
fr: Rejeté

en: Email options
fr: Options de courriel

en: Open rate
fr: Taux d'ouverture

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Delivered
fr: Livré

en: Opens
fr: Ouverts

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --
