Mandrill (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
