Mandrill (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Value
hi: मान

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: On
hi: चालू

en: Date
hi: तारीख

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Off
hi: बंद

en: Input format
hi: इनपुट प्रारूप
