Mandrill (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
