Mandrill (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: link
eu: esteka

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
