Mandrill (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Input format
ast: Formatu d'entrada
