Mandrill (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: link
bg: връзка

en: Timestamp
bg: Време

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: State
bg: Статус

en: From address
bg: Изходящ адрес

en: Dashboard
bg: Табло
