Mandrill (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Value
is: Virði

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Date
is: Dagfesting

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Input format
is: Inntakssnið
