Mandrill (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Dashboard
hy: Վահանակ
