Mandrill (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: link
ka: ბმული
