Mandrill (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
