Mandrill (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
