Mandrill (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Attribute
pt: Atributo

en: Value
pt: Valor

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: link
pt: ligação

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Input format
pt: Formato de introdução de conteúdos

en: Range
pt: Intervalo

en: State
pt: Estado

en: Sent
pt: Enviado

en: Clicks
pt: Cliques

en: From name
pt: Nome do remetente

en: From address
pt: Endereço do remetente

en: Rejected
pt: Rejeitado

en: Email options
pt: Opções de email

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Email Template
pt: Template de Email

en: Mail System
pt: Sistema de Mail

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --

en: Entity bundle
pt: Pacote de entidades

en: !module module
pt: módulo !module
