Mandrill (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: State
th: รัฐ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
