Mandrill (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: link
cs: odkaz

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Range
cs: Rozsah

en: State
cs: Stav

en: Sent
cs: Odesláno

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Rejects
cs: Odmítnutí
