Mandrill (7.x-1.6) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Dashboard
fil: Dashbord
