Mandrill (7.x-1.6) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre
