Mandrill (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ
