Mandrill (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: link
mn: холбоос

en: Dashboard
mn: Самбар
