Mandrill (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Tags
nl: Labels

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Range
nl: Bereik

en: State
nl: Status

en: Sent
nl: Verzonden

en: Clicks
nl: Klikken

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Email options
nl: E-mailopties

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: -- None --
nl: -- Geen --

en: Delivered
nl: Afgeleverd

en: Email Template
nl: E-mailsjabloon

en: Opens
nl: Opent

en: Mail System
nl: Mail-systeem

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Total Clicks
nl: Totaal Klikken
