Mandrill (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Sent
sl: Poslano

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
