Mandrill (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
