Mandrill (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Value
id: Nilai

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Tags
id: Tag

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: link
id: tautan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Input format
id: Format input

en: State
id: Status

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Entity bundle
id: Bundel entitas
