Mandrill (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: State
az: Dövlət

en: Entity type
az: Varlıq növü
