Mandrill (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: link
fi: linkki

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Range
fi: Alue

en: State
fi: Tila

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Email options
fi: Sähköpostiasetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
