Mandrill (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: link
he: קישור

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Input format
he: מבנה קלט

en: State
he: מצב

en: Sent
he: נשלח

en: Clicks
he: הקלקות

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
