Mandrill (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Input format
nn: Inndataformat

en: Dashboard
nn: Styringspanel
