Mandrill (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Input format
am: ግቤት ቅርፀት

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
