Mandrill (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Range
et: Vahemik

en: State
et: Olek

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Dashboard
et: Töölaud

en: -- Select --
et: -- Vali --
