Mandrill (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: link
gl: ligazón

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Range
gl: Rango

en: State
gl: Estado

en: Sent
gl: Enviado

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Email options
gl: Opcións de correo electrónico

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Mail System
gl: Sistema de correos

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: !module module
gl: Módulo !module
