Mandrill (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: link
hu: hivatkozás

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Input format
hu: Beviteli forma

en: Range
hu: Tartomány

en: State
hu: Állapot

en: Sent
hu: Elküldve

en: Clicks
hu: Kattintások

en: From name
hu: Feladó neve

en: From address
hu: Feladó címe

en: Email options
hu: Emailek beállításai

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: -- None --
hu: -- Nincs --

en: Open rate
hu: Megnyitási arány

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Email Template
hu: Email sablon

en: Opens
hu: Megnyílik

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Total Clicks
hu: Összes kattintás

en: Drupal entity
hu: Drupal entitás

en: The human-readable name of this activity entity.
hu: A tevékenység emberek által olvasható neve.

en: Select the field which contains the email address
hu: Az email címet tartalmazó mező kiválasztása

en: Save Entity
hu: Entitás mentése
