Mandrill (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: link
jv: pranālā

en: Input format
jv: Format inputan

en: Dashboard
jv: Dasbor
