Mandrill (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
