Mandrill (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Tags
is: Efnisorð

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: link
is: hlekkur

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Input format
is: Inntakssnið

en: State
is: Fylki

en: -- Select --
is: -- Velja --
