Mandrill (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Tags
ja: タグ

en: Date
ja: 日付

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: link
ja: リンク

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Input format
ja: 入力書式

en: Range
ja: 範囲

en: State
ja: 状態

en: Sent
ja: 送信済み

en: Clicks
ja: クリック

en: From name
ja: 送信者名

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: Email options
ja: メールオプション

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Open rate
ja: 開封率

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Opens
ja: 開始中

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル
