Mandrill (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: link
lv: saite

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Range
lv: Diapazons

en: State
lv: Stāvoklis

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Clicks
lv: Klišķi

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Email Template
lv: E-pasta veidne
